Nazmi Metin Yazdı “Yerel Yönetimlerde Başkanın Önemi”

Önce sosyal medya üzerinden sonrasında eş-dost ve arkadaş aracılığı ile Saray’a belediye başkan aday adayı olacaklarını duyurmaya çalıştılar. Bu bir anlamda kamuoyu yoklamasıdır. Bu çalışmanın ardından belediye başkan aday adayı olmanın karşılığını görenler sırasıyla belediye başkan aday adaylıklarını açıkladılar. Saray’da bu güne kadar eşi benzeri görülmemiş bir aday adaylığı patlaması yaşandı. Bunun nedeni nedir bilemiyoruz…

Nazmi Metin Yazdı “Yerel Yönetimlerde Başkanın Önemi”
Tarih : Okunma : 261 views Yorum Yap

Önce sosyal medya üzerinden sonrasında eş-dost ve arkadaş aracılığı ile Saray’a belediye başkan aday adayı olacaklarını duyurmaya çalıştılar. Bu bir anlamda kamuoyu yoklamasıdır. Bu çalışmanın ardından belediye başkan aday adayı olmanın karşılığını görenler sırasıyla belediye başkan aday adaylıklarını açıkladılar.

Saray’da bu güne kadar eşi benzeri görülmemiş bir aday adaylığı patlaması yaşandı. Bunun nedeni nedir bilemiyoruz. CHP’ de halka açık bir siyaset yapılmasından kaynaklandığı söylensede işin aslı CHP’de değişim olmasından kaynaklı olabilir. Belediye başkan aday adayı ve belediye meclisi üyeliği adaylığı rağbeti yaşanmasına neden olurken vatandaşlar her hafta bir aday aday açıklamasına tanıklık ettiler.

Saraylı vatandaşlar gerçek anlamda belediye hizmetlerine hasret, bunu her konuştuğumuz vatandaş “artık yeter, bizlerde belediye hizmetlerinden dört dörtlük yararlanmak istiyoruz” diyorlar. Belediye başkan aday adaylarının hiç vakit kaybetmeden sokağa inmelerini söylüyorum.

Saraylı vatandaşlar aday adaylarının açıklamalarını dikkatle dinlemektedirler. Saray’a kimin belediye başkanı olmasına karar verecekler. 19.11.2023 tarihinde CHP ‘den belediye başkan aday adaylığını açıklayan Cengiz Şahin ” görünen eksikleri ve yapılması gerekenleri sizlerin istediklerinizi uzun yıllar analiz ediyorum. İşte bu yüzden isteklerinizi yerine getirmek için Saray’a ve size başkan olmak istiyorum” dedi. Saray’da yapılması gereken o kadar çok proje var ki Saray’a belediye başkanı olacak kişiye dur durak yok.

Saraylı vatandaşlar , bugün hava muhalefeti nedeniyle göle dönen caddelerle ilgili bir kaç satır yazmamı istedi. İlk gördüğüm aday adayı Cengiz Şahin’e sorumu yönelttim.”Eğer adaylık bana gelirse, ben ve ekibim Saray’ın caddelerini ve sokaklarını gezerek bütün sorunları yerinde tespit edeceğiz ve çok hızlı bir şekilde çözüme gideceğiz. Saray için çok çalışmamız gerektiğini biliyorum. Aday adaylığımı açıklarken zaten o gün bunun sözünü verdim. Saray’ı Saray yapmak için gecemi gündüze çevirmeye hazırım ” diyerek Saray’lılara güzel temennilerde bulunarak kendisinin aday adaylarının içinde güçlü ve güvenilir bir işim olduğunuda söyledi.

İlk yorumu siz yazın